Nieuw Te huur
Huizen te huur in Zwaag
Nieuw Te huur
Nieuw Te huur
Nieuw Te huur
Te huur
Huis Klagerstuin 5
Te huur
Te huur
Huis Hondsdraf 58
Huurwoningen in Zwaag
Op woningtype
Op slaapkamers
Op voorziening
Op prijs
In de buurt van Zwaag
Veelgestelde vragen
Hoeveel huizen zijn er in september 2026 te huur in Zwaag?
In september 2026 staan er 6 huizen te huur in Zwaag op Zah.nl. Dat aantal loopt dagelijks op en af, want we verversen het aanbod van alle grote woningsites elke dag. Verder inperken kan onder "Verfijn je zoekopdracht", bijvoorbeeld op prijs, slaapkamers of een balkon.
Wat kost een huis huren in Zwaag?
Voor een huis in Zwaag betaal je in september 2026 mediaan € 1.825 per maand. De helft van het aanbod zit tussen € 1.700 en € 1.900 per maand. Wat je uiteindelijk betaalt hangt vooral af van de oppervlakte, de buurt en de staat van oplevering. Boven de € 1.900 per maand zit vooral het ruime topsegment.
Hoe groot is een huurhuis in Zwaag?
Een huurhuis in Zwaag meet mediaan 105 m² (september 2026). Per vierkante meter betaal je zo'n € 16 per m² per maand; handig om huizen van verschillende grootte naast elkaar te leggen. Zoek je juist groter of kleiner, gebruik dan het oppervlakte-filter in de filterbalk.
Hoeveel huizen met tuin zijn er te huur in Zwaag?
Van de 6 huizen in Zwaag hebben er 5 een tuin, zo'n 83% (september 2026). Huizen met buitenruimte zijn in trek en gaan vaak als eerste weg. Met de link "Tuin" op deze pagina zie je alleen dat deel van het aanbod.