Nieuw Te koop
Koopwoningen in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag
Nieuw Te koop
Nieuw Te koop
Appartement Van Zeggelenlaan 8
Nieuw Te koop
Huis Boele van Hensbroekstraat 27
Te koop
Te koop
Appartement Van Musschenbroekstraat 2 A
Te koop
Appartement Aarnout Drostlaan 68
Te koop
Appartement Wenckebachstraat 67
Te koop
Appartement Allard Piersonlaan 248
Te koop
Te koop
Appartement Rijswijkseweg 211 A
Te koop
Te koop
Appartement Van Zeggelenlaan 73
Te koop
Te koop
Appartement De Genestetlaan 67
Te koop
Te koop
Te koop
Appartement Drebbelstraat 4 A
Te koop
Huis Johan Ringerskade 365
Te koop
Appartement Goeverneurlaan 112
Te koop
Buurten in Laakkwartier en Spoorwijk
In de buurt van Den Haag
Veelgestelde vragen
Hoeveel koopwoningen zijn er in oktober 2026 beschikbaar in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag?
In oktober 2026 staan er 50 koopwoningen in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag op Zah.nl, waarvan 14 in de afgelopen 30 dagen zijn toegevoegd. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Hieronder zie je het actuele aanbod.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag?
De mediane vraagprijs in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag ligt in oktober 2026 op € 299.000. De helft van het aanbod zit tussen € 270.000 en € 388.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.
Is een woning kopen in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag duurder dan gemiddeld in Nederland?
Nee, Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag is juist relatief betaalbaar. De mediane vraagprijs is er € 299.000, landelijk € 450.000. Houd er wel rekening mee dat betaalbaar aanbod gewild is; wie er snel bij is heeft in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag de beste kansen.
Is huren of kopen voordeliger in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag?
Een koopwoning in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag kost mediaan € 299.000, huren kost er mediaan € 17.275 per jaar. De koop/huur-verhouding komt daarmee op 17,3. Onder de 15 is kopen meestal gunstig, boven de 20 huren; in Laakkwartier en Spoorwijk, Den Haag houden kopen en huren elkaar aardig in evenwicht. Zie het als een vuistregel, want rente, eigen geld en hoe lang je blijft maken het echte verschil.