Te koop
Koopwoningen in Gendt
Te koop
Te koop
Huis Doornenburgsestraat 9
Te koop
Te koop
Huis Peppelhof 15
Te koop
Te koop
Te koop
Huis Flierensestraat 22
Te koop
Huis Sint Martinushof 2
Te koop
Huis Langstraat 231
Te koop
Huis Kruisstraat 50
Te koop
Koopwoningen in Gendt
Op woningtype
Op voorziening
Op stijl & sfeer
Op prijs
Wijken & buurten
In de buurt van Gendt
Veelgestelde vragen
Hoeveel koopwoningen zijn er in juli 2026 beschikbaar in Gendt?
In juli 2026 staan er 11 koopwoningen in Gendt op Zah.nl. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Verderop op deze pagina kun je het aanbod bekijken per woningtype, prijs of voorziening.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in Gendt?
De mediane vraagprijs in Gendt ligt in juli 2026 op € 595.000. De helft van het aanbod zit tussen € 445.000 en € 820.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.
Is een woning kopen in Gendt duurder dan gemiddeld in Nederland?
Ja. In Gendt is de mediane vraagprijs € 595.000, landelijk is dat € 450.000. Dat scheelt zo'n € 145.000. Zoek je goedkoper, kijk dan eens bij de plaatsen onder "In de buurt van Gendt"; daar is het aanbod vaak een stuk vriendelijker geprijsd.
Is huren of kopen voordeliger in Gendt?
Een koopwoning in Gendt kost mediaan € 595.000, huren kost er mediaan € 20.400 per jaar. De koop/huur-verhouding komt daarmee op 29,2. Onder de 15 is kopen meestal gunstig, boven de 20 huren; in Gendt wijst dat richting huren. Zie het als een vuistregel, want rente, eigen geld en hoe lang je blijft maken het echte verschil.