Koopwoningen in Panningen

Woning 1 – 9 van 9 Sorteren op: Datum | Vernieuwd | Prijs ↑ | Prijs ↓
Huis Stox 2 in Panningen Te koop
€ 825.000 k.k.

Huis Stox 2

5981ND Panningen (Panningen-Noord)
271 m² 10 kamers 641 m² perceel 2017

Koopwoningen in Panningen

Op woningtype

Op stijl & sfeer

Wijken & buurten

Veelgestelde vragen

Hoeveel koopwoningen zijn er in oktober 2026 beschikbaar in Panningen?

In oktober 2026 staan er 9 koopwoningen in Panningen op Zah.nl. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Verderop op deze pagina kun je het aanbod bekijken per woningtype, prijs of voorziening.

Wat is de gemiddelde vraagprijs in Panningen?

De mediane vraagprijs in Panningen ligt in oktober 2026 op € 499.000. De helft van het aanbod zit tussen € 485.000 en € 575.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.

Is een woning kopen in Panningen duurder dan gemiddeld in Nederland?

Ja. In Panningen is de mediane vraagprijs € 499.000, landelijk is dat € 450.000. Dat scheelt zo'n € 49.000. Zoek je goedkoper, kijk dan eens bij de plaatsen onder "In de buurt van Panningen"; daar is het aanbod vaak een stuk vriendelijker geprijsd.

Is huren of kopen voordeliger in Panningen?

Een koopwoning in Panningen kost mediaan € 499.000, huren kost er mediaan € 11.625 per jaar. De koop/huur-verhouding komt daarmee op 42,9. Onder de 15 is kopen meestal gunstig, boven de 20 huren; in Panningen wijst dat richting huren. Zie het als een vuistregel, want rente, eigen geld en hoe lang je blijft maken het echte verschil.