Te koop
Koopwoningen in Vogelwaarde
Te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Huis Rapenburg 1 a
Te koop
Huis Rapenburg 106 a
Te koop
Huis Cambronsestraat 5
Koopwoningen in Vogelwaarde
Op woningtype
Op slaapkamers
Op voorziening
Op ligging
Op stijl & sfeer
Op prijs
Wijken & buurten
In de buurt van Vogelwaarde
Veelgestelde vragen
Hoeveel koopwoningen zijn er in juli 2026 beschikbaar in Vogelwaarde?
In juli 2026 staan er 10 koopwoningen in Vogelwaarde op Zah.nl. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Verderop op deze pagina kun je het aanbod bekijken per woningtype, prijs of voorziening.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in Vogelwaarde?
De mediane vraagprijs in Vogelwaarde ligt in juli 2026 op € 440.000. De helft van het aanbod zit tussen € 391.000 en € 555.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.
Is een woning kopen in Vogelwaarde duurder dan gemiddeld in Nederland?
Nauwelijks. De mediane vraagprijs in Vogelwaarde is € 440.000, landelijk € 450.000. Veel verschil is dat niet: Vogelwaarde volgt het landelijke beeld. Vergelijk bij het zoeken vooral op prijs per vierkante meter, dat zegt meer dan het prijskaartje alleen.